מלונות בנתניה

העיר נתניה זוכה בשנים האחרונות לעדנה. יותר ויותר משפחות צעירות בוחרות לעבור ולהתגורר בה, לא מעט צעירים וצעירות נרשמים למכללה המקומית, ישראלים רבים מגיעים אליה במהלך השבוע ובסופי שבוע בשביל לערוך בה קניות וכן בשביל לבלות ברצועת החוף המרשימה של העיר, וכן, לא מעט תיירים מקומיים וזרים מגיעים אל העיר בשביל לנפוש בה.

השינוי שחוותה העיר בשנים האחרונות, הוביל לכך שנבנו בה בתי מלון חדשים ולכן בתי מלון ישנים שודרגו, בין אם זה בהיבט של החדרים ובין אם זה בהיבטים אחרים. היום כל מי שמגיע לעיר נתניה, יכול ליהנות ממבחר בתי מלון הפזורים בעיר, בין אם זה במרכז, בין אם זה בשכונות הישנות והחדשות, אך מן הסתם מרבית המלונות נמצאים ליד חופים בנתניה, כך שאפשר לרדת מן המלון ולהגיע ישר אל רצועת החוף.

כיצד מוצאים מלון בעיר?

היום הרבה יותר קל ופשוט למצוא מלון בעיר, בזכות אתרי אינטרנט הן של בתי המלון והן אתרים אחרים שמציעים אפשרות להזמין חדר מכל מקום בכל מועד. על מנת שלא להיתקע בלי חדר בעיר, רצוי מאוד להזמין מספר שבועות לפני המועד בו מבקשים לצאת לחופשה. זה כמובן גם תלוי בתקופה, מן הסתם באזור החגים והקיץ יש עומס, הן בגלל נופשים ישראלים והן בגלל נופשים ממדינות שונות בעולם שמבקשים להגיע גם הם לנתניה ולנפוש בה.